למה בדיקת תיק ביטוח בריאות הוא הדבר הטוב ביותר בשבילכם.

מיליוני ישראלים מפסידים (המון) כסף כל חודש בגלל ביטוח הבריאות, אתם חלק מהם?

בואו נודה על האמת, ביטוח הוא לא רק נושא מורכב מאד, הוא גם נושא רגיש. ביטוח מכיל את כל אותם נושאים שרובנו לא רוצים להתעסק איתם או לחשוב עליהם – מוות, מחלות, אובדן כושר עבודה ועוד. מי רוצה לחשוב על זה? אולם, מצד שני, ביטוח הוא כלי פיננסי מעולה להבטחת העתיד של כל אחד ואחד במקרים קשים כאלו ואחרים , לא עלינו….

בעיות ה"ביטוח כפול" ו"ביטוח יתר" ולמה אתם משלמים בגללן הרבה יותר מידי כסף כל חודש

בדיקה מעמיקה ורצינית של מרבית תושבי ישראל המבוטחים תגלה אמת כואבת ויקרה – מרביתם משלמים עבור ביטוחים כפולים, ומדובר בהרבה מאד כסף. כפי שנאמר, למעלה מ 80% מהישראלים משלמים עבור ביטוחים כפולים דוגמת ביטוח בריאות (גם לביטוח משלים בקופת החולים וגם עבור ביטוח בריאות פרטי) וסוגי ביטוחים שונים אשר אין כל תועלת בכפילות שלהם. הכפילות הביטוחית אינה מייצרת יותר "בטחון" עבור הלקוח (זה אתם…) אלא רק עבור חברות הביטוח השמחות לקבל מכם הרבה יותר כסף לחינם.  במרבית המקרים, תשלום כפול עבור אותו סוג ביטוח אינו גורם לפיצוי כפול אלא רק לתשלום כפול (פרט למקרים של מה שמכונה "פוליסות פיצוי"). בדיקה יסודית של תיק הביטוח נועדה על מנת לגלות את אותן כפילויות ולחסוך כסף רב במשך שנים.

[checknow1 link="#tyree"]

השתנו הנסיבות ולא השתנה הביטוח? אתם לרוב משלמים יותר מידי עבור הביטוח שלכם

עישנתם בעבר ואתם לא מעשנים יותר כבר שלוש שנים? אתם משלמים יותר מידי כנראה על הביטוח שלכם. החלפתם מקום עבודה ולא עדכנתם את סוכן הביטוח שלכם על השינוי? יש מצב שאתם משלמים יותר מידי ביטוח. החלפתם סטטוס משכיר לעצמאי? בידקו האם אתם משלמים רק מה שצריך. ישנם מצבים בהם חל שינוי מהותי אצל המבוטח ,נסיבות חיים שהשתנו, שינוי מקצועי או מצב בריאותי. בעת רכישת הפוליסה, הכיסוי והעלות נקבעו על פי מצבו של המבוטח באותה תקופה, אולם מה קורה אם דברים השתנו? הפוליסה אינה מתעדכנת אוטומטית…וגם לא התעריף. מבוטחים רבים משלמים עבור כיסוי אשר אינו תואם יותר את מצבם הנוכחי ומפסידים כסף רב אשר יכול היה להיחסך בבדיקת תיק הביטוח והתאמתו למצב העכשווי.

אתם יודעים האם אתם באמת מכוסים? רק בדיקה יסודית תגלה לכם את האמת על הכיסוי הביטוחי שלכם

החיים הם דבר דינמי ומשתנה. דברים שהיו נכונים לנו בעבר לא נכונים לנו כיום, דברים שיכולנו לעשות פעם לעיתים אנחנו כבר לא נוכל לעשות בעתיד. אבל האם הביטוח שלכם מכסה אתכם בכל הסיטואציות? תיק ביטוחי צריך להבטיח את כל, או מרבית, הצרכים של המבוטח בתקופות החיים השונות שלנו. מבוטחים רבים ממהרים לרכוש פוליסות אשר אינן מכסות את כל התרחישים העתידיים או אלו הנוכחיים ומוצאים את עצמם עם כיסוי חלקי ומול שוקת שבורה ברגע האמת, לא נעים. לכן, יש לערוך בדיקה רצינית של תיק הביטוח ולגלות באמת באמצעות אנשי מקצוע מהי התמורה המובטחת לכם ברגע האמת.

הפתרון – בדיקה יסודית ומעמיקה של תיק הביטוח שלכם

נכון ,לא נעים לשלם יותר מידי כסף כל חודש. אולם, הרבה פחות "נעים" לגלות ברגע האמת שהכיסוי הביטוחי שלכם לא מעניק לכם את ההגנה והפיצוי שאתם זקוקים להם. על מנת להימנע ממצבים כאלו, "מרכז הפיננסים" מציע לכם בדיקת תיק ביטוח בחינם. מדובר בבדיקה המקיפה מסוגה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר יבצעו ניתוח מעמיק ויסודי למול המצב הנוכחי שלכם, ייתנו לכם המלצות למול הצרכים העכשוויים והעתידיים שלכם וילווה אתכם בדרך לכיסוי ביטוחי מקיף ומושלם.

[checknow2]