הרפורמה בביטוחי הבריאות של משרד האוצר חוסכת לך אלפי שקלים בשנה

משרד האוצר: 86% מהמבוטחים בישראל משלמים סכומים גבוהים מדי על ביטוח הבריאות

על פי נתוני משרד האוצר, הרוב המכריע של המבוטחים בארץ מבזבז סכומי כסף גבוהים על ביטוחים כפולים ומשולשים. מעבר לחוסר ידע, חשש מהתעסקות בענייני ביטוח "מורכבים" או אמון עיוור בסוכן הביטוח, גם הלחץ שמפעילות חברות הביטוח, הלהוטות למכור פוליסות, לעיתים יקרות ולא מתאימות, מבלי לבצע בדיקה מקיפה של התיק הביטוחי. תורם למחדל.

הרפורמה בביטוח הבריאות שיכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה

הרפורמה נועדה לשנות את המצב לפיו, בעבר, ניצבו המבוטחים בפני מאות פוליסות בריאות שונות שכללו כיסויים ביטוחים שונים. כיום, כוללים ביטוחי הבריאות שישה תחומים זהים בלבד, שניתן לרכוש בנפרד בכל חברת ביטוח. הרפורמה שיזם משרד האוצר יצרה תחרות מבורכת בין חברות הביטוח והוזלה משמעותית בתשלומים אך הרוב הגדול של ציבור המבוטחים, טרם נהנה מהתוצאות.

למי מתאימה הבדיקה?

פשוט! כל מי שבבעלותו ביטוח בריאות פרטי (בנפרד מביטוחי קופות החולים). 

לפני ואחרי הרפורמה בשוק הביטוח – תקציר ההישגים

לא צריך להיות מומחים בענף הביטוח כדי להבין איזה נכס יש לנו בידיים ועד כמה הרפורמה משמעותית ומיטיבה עם המבוטחים. ואלו רק חלק מההישגים:

*עדכוני הפוליסות מדי שנתיים – במקום מחירים קבועים ללא תלות בשינויים טכנולוגיים, מעתה, יתעדכנו הביטוחים מדי שנתיים. העדכון יתייחס גם למחיר הפוליסה וגם לרלבנטיות הכיסויים וכיסויים שיימצאו לא רלבנטיים, יוסרו.

*פוליסת ביטוח בריאות אחידה  – לאור חוסר בהירות באופן שבו הוצג המידע בעבר, שבמרכזו עמד הקושי בהשוואת ביטוחים שונים, יצרה הרפורמה החדשה זהות בביטוחים, כך שכיום יכולים המבוטחים להשוות בקלות את מחירי הביטוחים השונים, לנהל משא ומתן מושכל ולהשיג לעצמם את המחיר הטוב ביותר.

*חברות הביטוח מתאמצות יותר ואתם נהנים – כעת, כשכל הביטוחים הפכו זהים, חברות הביטוח נלחמות על כל לקוח: מציעות מחירים תחרותיים, משפרות את השירות ועוד.

אל תוותרו על בדיקה יסודית ומקצועית של התיק הביטוחי

 

התהליך מקיף ומדוייק וכולל:

  • 1 יצירת קשר על ידי מומחה
  • 2 עדכון צרכי המבוטח
  • 3 בניית תיק מעודכן בהתאם לצרכים
  • 4 שיפור התיק והוזלת עלויות
  • 5 אישור הלקוח לסגירה
  • סיום תהליך - חסכון מיידי

בדוק מיידית את ביטוח המשכנתא שלך - ללא עלות וללא התחייבות - גרסא 1

  • סמן מתוך הרשימה את הסעיפים המתאימים