הרפורמה החדשה בביטוחי אובדן כושר עבודה וביטוח הבריאות שיכולה לחסוך לך הרבה מאוד כסף

85% מבעלי ביטוחי הבריאות וביטוחי אובדן כושר עבודה משלמים הרבה יותר מכפי שהם צריכים – וזאת על פי סקר של משרד האוצר.
מנתונים שאסף משרד האוצר עולה, כי רוב האנשים בעלי ביטוחי הבריאות וביטוחי אובדן כושר העבודה משלמים הרבה יותר כסף ממה שהם צריכים, וזאת בגלל שמבלי להיות מודעים לכך, הם חתומים על פוליסות ביטוח כפולות ומשולשות. חוסר ההבנה המספקת בתחום, רתיעה מהתעסקות בנושא ו/או נתינת אמון מלא בנציג חברת הביטוח, בשילוב השיווק האגרסיבי של חברות הביטוח שמשוועות למכור פוליסות ואינן מבצעות בדיקה יסודית של התיק הביטוחי הקיים – הם הגורמים העיקריים לכך.

כדאי להכיר – הרפורמה שיכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף
בשנת 2016 הוחלה רפורמת בריאות חדשה, אשר נועדה לבטל את המצב ששרר בתחום עד אז: מאות פוליסות בריאות שכוללות סוגים שונים ומשונים של כיסויי בריאות, במחירים גבוהים במיוחד. הרפורמה יצרה מצב לפיו כל ביטוחי הבריאות יכללו שישה תחומים מוגדרים בלבד (ניתוחים בישראל, ניתוחים בחו"ל, השתלות, תרופות, שירותים אמבולטוריים וגילוי מחלות קשות). בזכות ההאחדה של כל הפוליסות, הרי שהתחרות על ליבו (וליתר דיוק: על כספו) של הלקוח רק הולכת וגוברת, והמחירים, כמובן, יורדים בהתאם.
התוצאה: תחרות חיובית בין חברות הביטוח אשר מתחרות על הבחירות שלכם, והוזלה משמעותית של פוליסות הבריאות שחוסכת לכם המון.

[checknow1] 

רפורמת ביטוח אובדן כושר עבודה (2017) – גם חיסכון משמעותי בכסף וגם תנאים הרבה יותר טובים
כשנה אחרי כניסתה לתוקף של הרפורמה בביטוחי הבריאות, נכנסה לתוקף גם הרפורמה בביטוחי אובדן כושר עבודה. המטרה העיקרית של רפורמה זאת היתה לא רק להפחית את עלויות הביטוח, אלא בעיקר להביא למצב שבו כל הפוליסות המוצעות על ידי חברות הביטוח תהיינה כאלה אשר יוצרות כמה שפחות מצבים חריגים אשר בגינם המבוטחים אינם רשאים לתבוע את הפיצוי המגיע להם.
החל מכניסתה של הרפורמה לתוקף, כל פוליסת אובדן כושר עבודה כוללת תוכנית בסיסית זהה המתייחסת למקרה ביטוחי שבו זכאי יהיה בעל הפוליסה לקבלת פיצוי של עד 75% משכרו החודשי. אחידותה של תוכנית זאת מקלה מאוד על בחירת הפוליסה הביטוחית, וזאת, כמובן, על פי איכות השירות, איכות הטיפול בתביעות וכמובן – על פי המחיר הזול ביותר.
הפוליסות החדשות מנוסחות בצורה הרבה יותר בהירה אשר אינה מספקת לחברות הביטוח מצע נוח להתחמקות מתשלום, וזאת בשונה מהפוליסות הישנות אשר כללו ניסוחים ערטילאיים ולא ברורים.

בדיקת התיק הביטוחי שלכם על ידי מומחה יכולה לחסוך לכם הרבה
על מנת להבטיח שאתם משלמים מחיר הוגן עבור הפוליסות שלכם, שאתם מקבלים את הכיסויים הביטוחיים המתאימים לצרכים שלכם ושאתם לא חתומים על כפל ביטוחים – כדאי מאוד לפנות אל מומחה.
רוב הסיכויים שתוצאות הבדיקה תהיינה גם שיפור של תנאי הכיסוי הביטוחי שלכם וגם חיסכון משמעותי בהוצאות.

[checknow2]