החזר מס לשכירים בגובה אלפי שקלים וחסכון בביטוחי הבריאות והפנסיה. בדוק עכשיו האם אתה זכאי

עובד שכיר? במינוס? ההוצאות עולות על ההכנסות? לפני קבלת הלוואה, בדוק האם מגיע לך החזר כספי של אלפי שקלים ממס הכנסה, והאם אתה משלם יותר מדי על ביטוח בריאות והפנסיה. בדיקה אחת, במקום אחד, בחינם וללא התחייבות יכולה להיות התשובה לבעיות שלכם.

כולנו מסתכלים בתחילת כל חודש על תלוש השכר, רואים את הסכום שהועבר למס הכנסה בעל כורחנו, מתבאסים קצת, מעקמים פרצוף וממשיכים הלאה. עובד שכיר ממוצע בישראל משלם בין 20 ל- 50 אחוז ממשכורתו למס הכנסה, מדי חודש, באופן אוטומטי לפי מחשבון חישוב מס במשרדי מס הכנסה. האמת היא שלרבים מאתנו מגיעות הטבות בתשלום מס הכנסה ממגוון סיבות ותנאים סוציו-אקונומים. וגם, במקרים רבים, אנחנו פשוט משלמים יותר ממה שאנחנו אמורים בגלל טעויות וחוסר פיקוח.

גובה החזר המס לשכירים הממוצע הוא כ- 10,400 ש"ח. כמובן שמס הכנסה לא יתריע בפניכם שהנכם זכאים להחזר. האמת היא שהם גם לא יודעים וגם לא בודקים, פשוט לא מעניין אותם. והתוצאה? רבים מאתנו משלמים אלפי שקלים יותר מדי שנה למס הכנסה.

[checknow1] 

הרפורמה החדשה בביטוחי הבריאות

החזר ממס הכנסה הוא לא הדבר היחיד שיכול לחסוך לך סכומים נכבדים של כסף בבדיקה מהירה. יש מקומות נוספים בהם אתה כנראה משלם יותר ממה שאתה אמור. משרד האוצר פרסם נתון מדהים המראה שכמעט 85 אחוז מהאזרחים בישראל משלמים יותר ממה שהם צריכים על ביטוחי הבריאות.

רפורמת ביטוח הבריאות משנת 2016 משנה את חוקי המשחק בתשלומים הקבועים. פוליסות שבעבר תומחרו במחירים קבועים כעת מחושבות בדרכים אחרות לפי נתונים משתנים, מה שיכול לחסוך לכל אדם עשרות אחוזים מתשלום ביטוחי הבריאות השונים.

בדיקת הביטוח הפנסיוני

רצוי לבדוק גם את הביטוח הפנסיוני שלך כדי לאתר טעויות ותשלומים מיותרים.

  • בדיקת דמי ניהול – יוודא שאתם משלמים את דמי הניהול הנמוכים ביותר
  • תשואות – יש לברר שאתם מקבלים את התשואות הגבוהות ביותר
  • קצבה עתידית – בדיקה האם הקצבה שתקבלו לאחר פרישתכם תהיה מיטבית
  • אפשרויות משיכה – אימות אפשרויות משיכת כספים בכל רגע נתון
  • כספים אבודים – איתור כספים ששייכים לכם על פי חוק

[checknow2] 

מניפת שטרות של 200 שקלים חדשים

1 מחשבה על “החזר מס לשכירים בגובה אלפי שקלים וחסכון בביטוחי הבריאות והפנסיה. בדוק עכשיו האם אתה זכאי”

סגור לתגובות